Przejdź do treści

Aktualności

 

Motylki. Słodkie wnuków uśmiechy

 

Nareszcie, dzisiaj i grupa czterolatków mogła uczcić swoje Babcie i Prababcie, Dziadków i Pradziadków. Dzieci zaangażowały się w przedstawienie miłości wnuków do Babć i Dziadków na przestrzeni dziejów ludzkości. Jak to było dawno, dawno temu w Afryce, kiedy jeszcze rodzina spotykała się wokół ogniska. Jak to jest teraz we wspaniałej kochającej się rodzinie w Polsce. I jak to będzie kiedyś, gdy już człowiek doleci na Marsa i się na nim osiedli.

W każdym czasie, okazało się, że miłość wnuczek i wnuczków do Babć i Dziadków jest niezmiernie wielka, a Babć i Dziadków do wnuków – jeszcze większa. Oczywiście dzieci przygotowały prezenciki w formie dużych lizaków, które własnoręcznie ozdobiły z jednej strony, a z drugiej przykleiły swoje zdjęcia z „kochającymi i słodkimi uśmiechami”.

Po występie, w czasie którego dzieci otrzymały gromkie brawa i to wielokrotnie (czyli każdy aktor, po każdej swojej deklamacji), przeszliśmy do naszej sali, gdzie czekały słodkości na głodne brzuszki. Z całego serca dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku i uświetnienie uroczystości Dziadków i Wnuków!


wstecz